Çocuklara Drama Dersi, Yetişkin Ve Şirketlere Diksiyon Ve Etkili Konuşma Eğitimi Verebilirim

Çocuklara Drama Dersi, Yetişkin Ve Şirketlere  Diksiyon Ve Etkili Konuşma Eğitimi Verebilirim

Hakan Bahadır Polat 536 452 97 19 İletişim Bölümleri Akademisi, Diksiyon ve Etkili Konuşma İletişim ve Diyalog Kurabilme, Dublaj, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili bölümleri mezunuyum. Çocuklar için birebir özel drama dersi. Yetişkinler ve çocuklar için Diksiyon ve etkili konuşma iletişim ve diyalog kurabilme aynı zamanda oyunculuk yöntemleriyle beden dilini kullanmanız bir yetişkin olarak sizi ve çocuğunuzu hem başarıya taşıyacak hem de günlük hayatınızda dikkat çekilir biri kılacaktır. Şirket çalışanlarının müşteri ilişkileri daha anlaşılır bir dil de olacağı gibi ikna süreci de kısalacaktır. 0536 452 97 19 Hakan Bahadır Polat

Hakan B. pariyer profili

Hakan B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...