Çeviri Ve Özel Ders Veriyorum

Çeviri Ve Özel Ders Veriyorum

Merhaba, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde çeviri hizmeti verebilirim, şu anda Fransız Dili bölümünün 3. sınıfındayım, seneye okulu bitireceğim. Çeviri konusunda deneyimliyim, daha önce freelance olarak çeşitli firmalarda çalıştım. Özel ders verdim. Bunun haricinde sosyal medya yönetimi, asistanlık vs gibi işlerde de çalışabilirim. Yabancı dil gerektiren her şeyde son derece yetenekliyim.

  • 663

  • İlan Aktif

  • 06.05.2018

  • İstanbul - Şişli

  • 1000-1350 TL

  • Çeviri

Melis E. pariyer profili

Melis E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...