Pariyer Logo

Çalışmaya İhtiyacım Var


Ben Emrah Pınarbaşı. 25 yaşındayım. Daha önce İnternet Kafe 2,5 sene işlettim.  Snowy Market 8 ay, Makbul de 1,5 sen  çalıştım. Ailem ile yaşıyorum . Açıköğretim de okuluma devam ediyorum. Askerliğim tecillidir. 

İlan Detay

İş Arayan Hakkında

Emrah

Ben Emrah Pınarbaşı 25 yaşındayım daha önce internet kafa (2,5 sene) snowy market (8 ay) Makbul Kuruyemiş (1,5 sene) işlerde çalıştım. Askerliğim tescilidir. Ailem ile yaşıyorum. 2 haftadan beri boştayım.

Üye Profilini Göster Mesaj Gönder
Telefon Et
Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...