Çalışkan Azimli Eleman

Çalışkan  Azimli Eleman

 1995 ocak İzmir doğumluyum. 13. yaşıma kadar, İzmir' de yaşadım ve İstanbul' a taşındım. Memur emeklisi babamın ve ev hanımı annemin üç kız çocuğunun en küçüğüyüm. Orta son, lise ve üniversite eğitimimi İstanbul da tamamladım. Eğitime önem veren bir ailenin çocuğuyum. Kitap okumayı ve kısa hikayeleri yazmayı severim. Girişken ve sorunlar karşısında yapıcı olmayı severim. Sporla haşır neşirim. İşini keyifle yapan biriyim. Saygının en önemli iş unsuru olduğuna inanırım. 

MESLEKİ EĞİTİM

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, SMYO da İki yıllık tıbbi laboratuvar bölümü mezunuyum. Biyokimya, kan merkezi, mikrobiyoloji, patoloji laboratuvarları esas eğitim alanımdır. Yedi hafta boyunca Kızılay Marmara Bölgede staj yaptım. 3 ay Çamlıca Erdem Hastanesinde yaz dönemi stajı yine Çamlıca erdem hastanesinde 5 ay haftada 2 gün bahar dönemi stajı yaptım. Staj boyunca numune kabul, kan alma, kan ürünlerinin hazırlanması ve işlenmesinde, trasfüzyon öncesi temel testlerin gözlerimden yer alıp, kan gurubu tayininde, hastanenin sahip olduğunu biyokimya cihazlarında deneyim kazandım. Mikrobiyolojide, kültür örneklerinin çoğaltılması, besi yerlerine ekimi ve pasajını, antibiyogram hazırlanması deneyimledim. Kan, gaita, idrar vb vücut sıvılarının mikroskopta incelenmesini deneyimledim. Kan alma bilgisi vardır. Çalışma ortamına uyumlu, mesai arkadaşları ile çalışmaktan keyif alan biriyim.  Öğrenmeyi ve öğrendiğim bilgiyi değerlenmek konusunda hızlıyım. İstanbul İşletme Enstitüsü  " tıbbi sekreterlik sertifikası " sahibiyim. Sertifika kodu: 231280430281İsmek  " Bilgisayar İşletmenliği-Operatörlüğü " eğitimi  aldım. (180 saat. ) Mart-Harizan 2019 Kurs No: 165829 (Bekleniyor)İsmek  " Blog Web Sitesi Yapımı ve Bloggerlik" eğitimi aldım. (30 saat ) Aralık 2018-Ocak  2019 Kurs No: 154463 Sertifika No :4379181
Gülşen Ç. pariyer profili

Gülşen Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...