Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı Sekreterlik

Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı Sekreterlik

21 yaşımdayım ve Üniversite mezunuyum . Mezun olduğum Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı. Keni mesleğim yada yapabileceğime inandığım başka bir bölümde de olsa çalışma hayatıma başlamak istiyorum. Çocukları çok seviyorum oyun ablası olabilirim. Pastalar ve kurabiyeler yapmayı çok seviyorum ... Hobilerimden bahsetmem gerekirse kitap okumak, puzzle yapmak, yeni filmler ve şarkılar keşfetmek... Sancaktepe'de ikametgah ediyorum , sabırlı ve yeniliğe açık birisiyim...

Elif A. pariyer profili

Elif A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...