Biyoloji Öğretmeni

Biyoloji Öğretmeni

Lisans eğitimim boyunca fen bilimleri alanıda özel ders verdim. Ayrıca lisans eğitimimi tamamlarken Adobe Photoshop, premium Pro ve Illustrator eğitimleri almış bulunmaktayım. Lisans eğitimini tamamlamadan önce dijital eğitim adı altında YouTube ve Tübitak platformlarına içerik hazırladım. Şu an ise hali hazırda bionluk'ta logo tasarımı yapmaktayım.Instagram, YouTube ve Telegram gibi sosyal medya plartformlarında içerikler hazırladım. Youtube;Burak A. pariyer profili

Burak A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...