Bireysel Bilgiler

Bireysel Bilgiler

Kendisine çağdaş uygarlığın gerektirdiği her türlü donanıma sahip bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş olan ve alanının en kaliteli eğitimini sağlayan SAKARYA ÜNİVERSİTESİ-ULUSLARARASI İLİŞKİLER lisans eğitimini tamamladıktan sonra, SAKARYA ÜNİVERSİTESİ'nde İŞLETME yüksek lisansını tamamlayan ve ayrıca ikinci üniversite olarak ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ-ÇOCUK GELİŞİM ön lisans eğitimini tamamlayan, etkili yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, dinamik bir çalışma ortamında kendisini yenileyebilen, sorumluluk sahibi; yoğun çalışma temposuna ve yaratıcı, değişime ve gelişime açık, çabuk uyum sağlayan, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve sıcakkanlı; güçlü eleştirel düşünme becerisine sahip, iki çocuk annesi, Ümraniye/Ataşehir çevresinde ikamet eden bir adayım.

Gözde A. pariyer profili

Gözde A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...