Benim Hakkımda

Benim Hakkımda

Değerli Yetkili,

2016 yılında Sultanahmet Suphi Paşa Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldum ve 1 sene mali müşavirlik bürosunda staj yaptım. Ardından Bandırma 17 Eylül Üniversitesinde Dış Ticaret bölümünü kazanıp okurken 1. sene sonunda tekrar girdiğim YKS sınavında aynı okulda Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünü kazandım. Bu süreçte kendimi gerek lojistik alanında gerek ekonomi alanında oldukça geliştirdiğime inanıyorum. Sosyal Medya üzerinden satış yaptıktan sonra bir başkasının adına Amazon üzerinden dropshipping hizmeti verdim .Ardından 2020 yılında İhlas Pazarlama'da pazarlama sorumlusu olarak işe başladım burada çok sevilmem ve satışlarımın çok başarılı olmasına rağmen primler konusunda uğradığım haksızlık sonucunda işten kendi rızamla ayrıldım. Ayrıca orta düzey İngilizce bilgisine sahibim.

Uğurcan B. pariyer profili

Uğurcan B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...