Banka Finans 2. Sınıf Öğrencis

Banka Finans 2. Sınıf Öğrencis

Anadolu lisesi mezunuyum. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Banka Finans 2. sınıf öğrencisiyim. Annem ve babam coronadan dolayı yarı zamanlı çalışıyor. Ben de onlara yük olmadan ihtiyaçlarımı karşılayabilmek için iş arıyorum.

Daha önce çaycıda, tesisatçıda, pastahanede (el işi ve kasada satış elamanı olarak), marangozda (kapı pres vb) dinlenme tesisinde çalıştım. Kısa sürede verilen işi öğrenip yapmaya başlayabileceğime inanıyorum. Telefonum 7/24 açıktır.

Teşekkürler.

Celil İ. pariyer profili

Celil İ. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...