ANESTEZİ TEKNİKERİ

ANESTEZİ TEKNİKERİ

İstanbul Medipol Üniversitesi Anestezi bölümü mezunuyum. 3.08 ortalama ile mezun oldum 2019 yılında. 1. Sınıfın sonunda 3,5 aylık yaz stajımı Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde yaptım. Daha sonra 2. Sınıf 1. Dönem stajımı Beykoz Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirdim. Ameliyathane dışında endoskopi & Kolonoskopi birimlerinde, doğumhanede deneyim kazanma imkanım oldu. Daha sonrası 2. Sınıf 2. Dönem stajımı Ümraniye eğitim araştırma hastanesinde yaptım. Eğitim araştırma hastanesi olduğu için ağır vakalarda deneyimim oldu. Şuan da Medicana Hospital Genel Merkez'de kurumsal pazarlama danışmanıyım, kendi mesleğimde çalışmayı istediğim için bu şekilde başvuru yapmaktayım. 

Feyzanur G. pariyer profili

Feyzanur G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...