AMACA AŞIĞIM (ACİL İŞ ARIYORUM)

AMACA AŞIĞIM (ACİL İŞ ARIYORUM)

                     Amacı olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez

 

Ben Ömer ÖZTÜRK. 2001 yılında Endüstri Meslek Lisesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi (Meslek Yüksek Okulu) Mobilya ve İç Tasarım bölümünden mezun oldum ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi kamu yönetimini bitirdim ve Anadolu Üniversitesi İş Sağlığı ve Güveliği 1. sınıf öğrencisiyim.

 

El yeteneği, tasarım ve teknik resim ve sanata yatkın olmamı göz önünde bulundurarak meslek lisesi ve daha sonrasında yüksek okulu okudum. Bunları daha kamusal hale getirmek düşüncesiyle kamu yönetimini bitirmek istedim. Okul yaşamı boyunca ekstra iş yapmaya başladım ve iş dünyası semin- erlerine ve kampüste mola zamanlarında eğlenceli etkinliklere katılarak da zamanı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Böylelikle okul bittikten sonra köklü bir şirkette harita ve ofis yönetimi işine başladım ve azmimle beraber kısa sürede sorumlu olarak görev yaptım. Ayrıldıktan sonra askere gittim. İstanbul maslak il jandarma komutanlığında ve Metris kapalı cezaevi komutanlığında uzun dönem görevim boyunca üstün başarılar dolayısıyla idari şube yazıcısı ve lojistik sorumlu seçildim ve bu durum geçici görevlendirme ile diğer komutanlık olan Maltepe bakkal köy kapalı cezaevinde idari şube yazıcısı olarak devam ettim. Askerlik görevi bittikten sonra Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biri olan MNG Holding bünyesinde Suudi Arabistan’da 1200 km lik 40 il dağıtım tesisi,40 a yakın ara takviye tesisi birlikte içme suyu projesinde harita ekip lideri olarak görev yaptım ve bunu beraberinde Arapça ve İngilizce öğrendim. Türkiye’ye döndüğümde dil bilgisini kullanarak Atatürk havalimanı yer hizmetleri şirketi olan TGS de otel desk biriminde yolcu hizmetleri sorumlu personel olarak görev yaptım. Çalışma bünyesindeki iken 6 a yakın sertifika (iş sağlığı ve güvenliği, profesyonel farkındalık, engelli yolcu işlemleri, seyahat dokümanları, iş başı eğitimleri sertifika ve TGS şirketinde mesai konusunda en fazla ile 1 ve 2 inci takip eden, en az rapor, mazeret kullanan personel sıfatını taşımakta idim. Ayrıldıktan sonra İstanbul Avrupa yakası elektrik dağıtım şirketinin kolu olan BOGAZİÇİ ELEKTRİK DAGITIM MÜDÜRLÜĞÜNDE -HİPAR enerji bünyesinde yönetici asistanı ve Hakediş, müşteri temsilcisi olarak görev  yapmaktayım.ve ileri hedeflerim idari yönetici, koordinatör olmak ve başarmak istiyorum.

 Ömer Ö. pariyer profili

Ömer Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...