Aktif Katılımlı İşler Arıyorum

Aktif Katılımlı İşler Arıyorum


İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden yakın zamanda mezun olacağım. Lisans süresince, 3 yılını yönetim kadrosunda geçirdiğim Arel Müzik Kulübünün 4 senelik üyesiyim. Halihazırda Bahadır Demir Ortaokulu Çocuk Korosu ve Tepekent Korosunda ekip arkadaşlarımla beraber sorumlu müzisyen olarak aktif halde çalışmalara katılmaktayım. Kulüp yönetimi ile TRT Müzik ile okulumuzda 1 bölüm performans programı gerçekleştirdik. Son dönemin trend sanatçılarından Ufuk Beydemir ve Cihan Mürtezaoğlu ile program yaptım. Yine kulübümle beraber 2016 ve 2017 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Aziz Nesin Vakfında çocuklarımızla buluşup etkinlikler gerçekleştirdim. Öte yandan müziğin çocuklar üzerinde terapi etkisi uyandırabileceği düşüncesiyle; arkadaşlarımla beraber Değirmenin Düşü adlı sosyal girişimcilik ekibini kurduk. Ve çocuklarımıza müzikle beraber sosyal destek sağlamak amacıyla yardımlar topladık. Bu vesileyle; girişimciliği tanımak, projelerde yer edinmek ve üniversite-sanayi iş birliği üzerine bilgi ve deneyim edinmek üzere Arel Teknoloji Transfer Ofisinde stajyer olarak çalışmaya başladım.  6 aylık bu süreçte valilik ortaklı 13-14 Mart Sosyal Girişimcilik Zirvesi, Teknoloji Transfer Ofisi Mimarlık Bölümü Tasarım Maratonu Archathon Ulusal Öğrenci Tasarım Yarışması, Teknoloji Transfer Ofisi Hemşirelik Bölümü İdeathon gibi büyük etkinliklerde mentörlerim eşliğinde yürütücülük görevinde bulundum. Bulunduğum ofis ile sene içerisinde birçok etkinlik ve toplantılara katılıp, deneyimlerden faydalandım. Eğitim hayatıma devam etmek için, önümüzdeki aylarda okulumun Psikoloji bölümü Yüksek Lisans programına başvuracağım. Çocuk psikolojisi üzerine çalışmalar yapmak ve kendimi geliştirmek için; eğitim hayatımı sürdürürken sahada da çalışmak istiyorum. Değişime açık ve kolay adapte olabilen, uyumlu bir insan olduğumu düşünüyorum.Part time iş ihtiyacım olduğundan başvuruda bulunuyorum.

Yasir K. pariyer profili

Yasir K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...