Acil İş Arıyorum

Acil İş Arıyorum

Televizyon, Gazete, İnternet Sitelerinde muhabirlik ve editörlük hizmeti, Reklam şirketlerinde Kampanya geliştirme, reklamcılık, organizasyon yönetimi ve ekip çalışması konusunda deneyimliyim. Yaklaşık üç yıl uydu yayını yapan bir TV Kanalında haber takip etme, yazma, yayımlama ve sunma süreçlerinde saha ve merkez çalışmaları, canlı ve bant yayınlarda hizmet verdim. 2014'ten bu yana sektörde birçok deneyim edindim.
Hedefim bu alanda bir kuruluşta kariyer planıma uygun adımlarla ilerlemek.
Gülbahar S. pariyer profili

Gülbahar S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...