Pariyer Logo

A2 İngilizce Sertifikam Var


Açık öğretim lisesi öğrencisiyim. Istanbul/Üsküdar'da ikamet etmekteyim. A2 seviyesinde ingilizce biliyorum,sertifikam var. Insanlarla iletişim kurmakta zorlanmıyorum. Full/Part time olarak iş arıyorum.  

İlan Detay

İş Arayan Hakkında

Tuğba Urlu
Tuğba Urlu

Merhabalar 🙋🏻‍♀️ 17 yaşındayım.Açık öğretim lisesi ögrencisiyim.Istanbul/Üsküdar'da ikamet ediyorum.A2 seviyesinde ingilizce biliyorum.Sertifikam var.Daha önce kuaför de 1 yıl çalıştım.(sir ağda,kaş bıyık).3 ay mobilya mağazasın da satış danışmanı olarak çalıştım. İnsanlarla kolayca iletişim kurabiliyorum. 😊

Üye Profilini Göster Mesaj Gönder
Telefon Et
Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...