Online Diyet Hizmeti Veriyorum

Online Diyet Hizmeti Veriyorum

2016 yılında Atatürk Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldum. Hatay İskenderun da Özel Gelişim hastanesinde diyetisyen olarak görev yapmaktayım. Bunun yanı sıra Kişilerin kan bulguları ve yaşantıılarına özel olarak, takipli yani sürekli iletişim halinde olabileceğimiz sağlıklı zayıflama programları, gebelikte özel beslenme, spor yaparken beslenme, özel bir hastalık durumunda beslenme gibi hastaneye gelemeyen birçok insana online diyet programı uygulamaktayım.

Çağla H. pariyer profili

Çağla H. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...