Ön Muhasebe

Ön Muhasebe

2019 yılında Sivas cumhuriyet üniversitesi maliye bölümünden 2. likle mezun oldum bir yaz döneminde mali müşavir yanında staj yaptım microsoft office programlarına orta derece hakimim LKS GO programı sertifikası aldım ve İngilizce A1 (başlangıç düzeyi) katılım belgesi aldım. Insanlarla iletişimim ikna kabilliyetim güçlü kendimi her konuda geliştirmeye ve ögrenmeye açığım kısa vadede eğitim geçmişimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla iş yerinize değer katmayı uzun vadede ise kendimi geliştirerek yükselmeyi hedefliyorum.  

Nilufer P. pariyer profili

Nilufer P. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...