Akademik Yazarlık- Veri Analiz

Akademik Yazarlık- Veri Analiz

Merhaba

Profesyonel akademik yazar, editör ve veri analistiyim. Bu güne kadar 20 ye yakın şahsıma ait akademik çalışma hazırlamanın yanı sıra yüzlerce çalışmaya da destek verdim. %100 memnuniyet garantisiyle işimi yapan bir uzman olarak, talep edenlere yazdıklarım için benzerlik testi sonucunu da göndermekteyim. 1 sayfa, times new roman, 1.5 satır aralığı, 2.5 cm tüm kenarlardan boşluk olacak şekilde ayarlanmış sayfa yapısında literatür yazısı için ücret 50 tl dir. 

Beril pariyer profili

Beril Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...