Eğitim Koçu- Eğitim Danışmanı

Eğitim Koçu- Eğitim Danışmanı

Merhaba. Fizik Öğretmeniyim aynı zamanda çocuk gelişimi mezunuyum. Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde evde olacağım. 6 yaşında bir oğlum var, ilk okula yeni başlayacak. Aynı yaş grubunda olan ve okula yeni başlayan çocugu olan ve çalışmak durumunda olan ailelerin çocuklarına kendi evimde derslerine  yardımcı olmak adına böyle bır ilan vermeye karar verdım. İlgilenen aileler bana ulaşırsa sevinirim. 

Nuran pariyer profili

Nuran Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...