Tanıtım Elamanı Olarak Düzce İlinde Yarı Zamanlı Çalışabilirim.

Daha önce şölen, kiler market, akgüller market, kahkecizade kurabiyeleri vs bir çok yerel ve ulusal firmada tanıtım elamanı olarak çalıştım. Üniversite öğrencisiyim lisa yıllarımdan beri bu işle uğraşıyorum. Diksiyonuma, hitabıma, ikna kabiliyetime ve girişimci ruhuma güveniyorum. Haricen firma tanıtımların da rol aldım yurt vb şirketlerin tanıtım gümlerinde görev aldım aynı pozisyonlarda veya uygun görülen farklı alanlarda çalışabilebilirim.

Seher Buşra Kıbrıs  pariyer profili

Seher Buşra Kıbrıs Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...