Garsonluk

Garsonluk

Harran Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlama programı altında Mimari Restorasyon bölüm mezunuyum. İngilizce kursuna şuan gidiyorum. İletişim kabiliyeti yüksek, düzenli, disiplinli, insanlarla iletişim kuvvetli, insanlarla konuşurken güleryüzlü, insanlarla nasıl konuşması gerektiğini bilen ,sorunlar karşısında çözüm üretebilen yaptığım işi önemseyen ve hakkını veren bir iş konusunda sorumluluklarını bilen biriyim. Word, Excel ,Power Point kullanmasını biliyorum.

Şilan D. pariyer profili

Şilan D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...