Evimde Çocuk Bakıcılığı

Evimde Çocuk Bakıcılığı

Daha önce de 5 yıl boyunca karı koca öğretmen olan bir ailenin kız çocuklarına 5 yıl baktım, tayinleri nedeniyle gittiler o yüzden bu başvuruyu yapıyorum, yalnız çocuklarına bakacağım ailenin evine gitmem kendi evimde bakarım aile istediği saatte görüntülü arayıp gelebilir hiç sorun değil, güven zamanla kazanılır ama daha önce baktığım kızımın ailesinin telefon nosunu verebilirim. Biraz olsun fikir sahibi olmak isterlerse benim 7 yaşında bir kızım var 12 de okula gidiyoŕ 5.30 da geliyor bir de 4 yaşında bir oğlum var bilginiz olsun ama çocuklarım çok uysaldırlar, hiç problemli çocuklar değildirler 

Fatma A. pariyer profili

Fatma A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...