İş Arıyorum

İş Arıyorum

Merhabalar öncelikle, ben Çağa.İnsanlarla iletişim kurma becerime güveniyorum, oldukça bol kitap okurum ve bunun iletişimime yansıdığını da düşünüyorum.Çalışkan ve hırslı biriyimdir. Hakkımda çevrem hep tuttuğunu koparan biri olduğumu söylerler.Öğrenmeye açık bir kişiliğim vardır.İşini severek yapan biriyim ve bir işi severek yapmanın başarı getireceğine inanırım.

Çağa Y. pariyer profili

Çağa Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...