Her İşi Yaparım

Her İşi Yaparım

Uludağ Üniversitesinde İşletme Bölümü hazırlık öğrencisiyim ve part-time iş arıyorum. B1+ seviyesinde İngilizce biliyorum şimdilik. Hala kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Her işi yaparım. Daha önce mağazada satış danışmanlığı deneyimim var. Çocuk bakabilirim. Yemek yapabiliyorum. Hayvanları seviyorum. Dans etmeyi seviyorum. 2 sezon organizasyon şirketinde dansçı olarak çalıştım. Garsonluk deneyimim var.

Beyza T. pariyer profili

Beyza T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...