Sağlıkçıyım

Sağlıkçıyım

Merhaba  20 yaşındayım Kocaeli Üniversitesi Sağlık MYO da anestezi bölümü mezunuyum . Bursa/İncirli de ikamet etmekteyim okullar da uzaktan eğitime geçilmesi,boş vaktimin çok olması ve koronavirüs dolayısıyla hem kendim için hem aileme yardımcı olabilmek adına iş aramaya karar verdim. Dış görünüşüm gayet düzgün 180 75 kilo ve boya sahibim.daha önce işte çalışmadım fakat Bursa Devlet Hastanesi ve Bursa Şehir Hastahanesinde stajyer olarak çalıştım.Yardımsever,hoşgörülü,sakin,uyumlu birisiyim. Kasiyer,paketleme elemanı vs gibi işlerde çalışabilirim hızlı öğrenirim tecrübesizim. Hemşirelik konusunda tecrübeliyim.Cv mi incelediğiniz için teşekkür ederim iyi günler.

Oğuzhan K. pariyer profili

Oğuzhan K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...