Part Time

Part Time

Öncelikle Üniversite öğrencisiyim ve Part time iş arıyorum İletişimim oldukça iyidir Uygun görülen her pozisyon için elimden geleni yaparım.Öncelikle Müşterilerle ve çalışma arkadaşlarımla uyumum iyidir kendime ve çalıştığım Firmaya özen gösterir verilen görevi layıkıyla yapmaya çalışırım.Çalışma saatlerimde Firmam için esneklik gösterir daima bulunduğum Firmamın haklarını gözetirim.Bu doğrultuda Bulunduğum yere kısa sürede uyum sağlar Aktif biçimde hizmet ederim.

İbrahim K. pariyer profili

İbrahim K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...