Özgeçmiş

Özgeçmiş

2020 Uşak Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Çalışmış olduğum LC waikiki de ikna etme yeteneği ve takım çalışması önemli deneyimlerdi . Uzun süre çalıştığım için bu deneyimler başında geliyor .Aynı zamanda gittiğim kurslarda zirve -logo-eta-micro programlarını ve bilgisayar eğitimini eksiksiz öğrenmeye çalıştım. Bu programları kursta öğrendiğim için herhangi bir pratiğim yok. Ama iş temposu ve pratiğine dayanarak her işe uyum sağlayabileceğime ve daha ilerletebileceğimi düşünüyorum. 

Derya S. pariyer profili

Derya S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...