Öğrenci- Cafe Restoran İşleri

Öğrenci- Cafe Restoran İşleri

Garsonluk deneyimim var. Üniversite öğrencisiyim önceden Tekirdağ'da yaşıyordum. 3 iş yeriyle çalıştım garson olarak. 1.si kendi piknik yeri gibi bir yerdi-3 ay.  2. Çalıştığım barlı bir yerdi Pikap diye orada 20 gün çalıştım, mesai ücretlerini vermedikleri için çıktım. 3. İse çay ocağında çalıştım 2.5 ay kadar. Baristalık deneyimim pek yok ama hızlı öğreneceğimi düşünüyorum..

Furkan E. pariyer profili

Furkan E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...