Hakkımda Bilgiler

Hakkımda Bilgiler

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Ekonometri mezunuyum. Lisans eğitimim ingilizce hazırlık sınıfı dahil 5 yıl sürmüştür. Uludağ Üniversitesine Farabi yaparak farkli çevre ve eğitimde bulundum. Bu durum eğitim sürecinde araştırma, öz motivasyon ve girişimcilik konusunda kendimi geliştirmeme yardımcı oldu. Teknik bilgilerim orta seviyede olmakla birlikte Ms Office, Bordro Plus, Zirve Finansman, Logo Tiger ve SPSS programlarını kullanıyorum. İş hayatımda ise efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu sayede mesleğimle ilgili her alanda görev almayı, yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile deneyim kazanabilmeyi hedefliyorum. Ön yazımı okumaya ve CV 'mi incelemeye vakit ayırdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Bircan Y. pariyer profili

Bircan Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...