Güvenlik Müdürü -Yakın Koruma

Güvenlik Müdürü -Yakın Koruma

Jandarma genel komutanlığı emrinde astsubay olarak yıllarca en kritik yerlerde görev yaptım. Genel Kurmay Başkanlığı özel kuvvetler Komutanlığı emrinde görev aldım. Meslek hayatımda görev aldığım birimler Jandarma Özel Harekat Taburları ve komando taburlarıdır. 2016 yılının şubat ayında aile kararımızla sivil hayata adım attım. Türkiye'nin büyük önde gelen güvenlik şirketine bağlı olarak büyük bir şirketin güvenlik yöneticisi olarak görev yaptım. Halen İzmir'de dünyaca ünlü bir şirketin ceosunun resmi yakın koruması olarak görev yapıyorum. Her il ve her şartta çalışabilirim. Görevim ne olursa olsun her zorluğun altından kalkabilirim. Her iş günümün işe daha yeni başlamışım gibi aynı heyecanla ve aynı saygıyla yapıyorum. Uygun bulunduğum taktirde her il ve her şartta çalışabilirim kendime güvenim her zaman tamdır bana her konuda güvenebilirsiniz.

Saygılarımla

Fatih Y. pariyer profili

Fatih Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...