Bilgisayar Mühendisliği

Bilgisayar Mühendisliği

Ben Uğur AKDAĞ.Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.Ve iş arıyorum kendimi yapay zeka(veri analizi), yapay sinir ağları(ağ eğitimi),C++, ASP.NET, MY Sql, C# ve HTML5 ile bazı projeler geliştirilmiş olup bazı şirketlerin projelerinde yer aldım. En son staj yaptığım yerde 3 ay LİNUX sistemler üzerinde Laravel projesi ve Native yöntemle Toplu SMS projesi geliştirdim ve OSI Katman mimarisinde eğitimler aldım.Bu yolda yürümek için yol arkadaşı arıyorsanız iletişim bilgilerimden irtibata geçebilirsiniz. Şimdiden göstereceğiniz ilgi için teşekkür ederim.

Uğur A. pariyer profili

Uğur A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...