Acil Günlük Bir İş Arıyorum

Acil Günlük Bir İş Arıyorum

Bilgisayar programcılığına 4 yıllık lise eğitimimi tamamlayarak başladım. Daha sonra eğitimimi 2014 yılında Artvin Çoruh Üniversitesinde önlisans programına tamamladım. Aldığım eğitimin yanında gerek iş hayatında kazandığım tecrübeler, gerekse kendim edindiğim bilgiler doğrultusunda mesleğimde iyi bir kademeye geldim. İş hayatımda güleryüzlü,özverili ve takım ruhuna uygun çalışırım.2018 yılında Artvin Çoruh Üniversitesinde Yaşlı Hizmetleri Bakımı önlisans programına başladım. Eğitimimin yanı sıra Artvin Devlet Hastanesinde gördüğüm staj programları mesleğimde ilerleme kaydetmemi sağladı. Hastane ortamında pratik ve uyumlu çalıştığımı belgeleyen teşekkür belgeleri mesleğime daha sıkı sıkıya sarılmama neden oldu. Bir diğer işimde de elimden gelenin en iyisini yapacağıma eminim. Çalıştığım yeri benimseyerek,kendi iş yerim gibi sahiplenerek yüksek performans sergileyeceğimden emin olabilirsiniz. 2015 yılından beri eğitim hayatımın yanı sıra aynı zamanda garsonluk ve mekan işletmeciliği de yaptım. Garsonluk tecrübem 3 yıla dayanır. Pratik ve hızlıyımdır. Mekan işletmeciliğinde kendi mekanımız olan restoran-cafe de aynı zamanda mutfak bölümünde de çalıştım. En büyük artım her işi erken zamanda kavrayabilmedir.

ŞAHAN M. pariyer profili

ŞAHAN M. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...