İŞ ARIYORUM

İŞ ARIYORUM

Değerli yetkili,  

 Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.   2020 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldum. Özel Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerin de staj yaptım.

 Kültür Temel Lisesi-2016,İstanbul Arel Üniversitesi-2020 mezunuyum.  Kurumlarda Stres Yönetimi Eğitimi Çocuk Testleri Uygulama Sertifikası, Yetişkin Testleri Uygulama Sertifikası, Aile ve Çocuk Arasındaki Çatışmaların Sebebi ve Çözümü Eğitimi, Madde Bağımlılığı ve Çocuk Gelişiminin Etkileri, Kişilik Bozuklukları Eğitimi, Algı ve Suç Psikolojisi Eğitimleri aldım.

 Özgeçmişim ve ön yazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.

 

Teşekkür ederim,

 

Saygılarımla,

SELCEN O. pariyer profili

SELCEN O. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...