Ziraat Teknikeri

Ziraat Teknikeri

ÖĞRENİM BİLGİLERİ: Önlisans: Adnan menderes üniversitesi Sultanhisar m.y. o (tohumculuk bölümü) Mezuniyet tarihi:2006-2009 MESLEK BİLGİLERİ: Tarımsal danışmanlık(5yıl 8 AY) Ziraat teknikerliği(1 yıl) Sekreterlik-ön muhasebe(6 ay) İŞ TECRÜBESİ:1. AFYONKARAHİSAR-SULTANDAĞI ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI:(Tarımsal Danışmanlık):Görevleri: Çiftçilerime bütün dönem boyunca yeniliklerden bahsettim, tarımsal desteklemeler konusunda bilgi verdim, çifçilerime bilgi amaçlı tarla bitkilerinde görülen hastalıklar, nedenleri ve zararlı ve mücadele yöntemleri konusunda bilgisayarda sunum hazırladım, onlara bilgi verdim. Çiftçinin tarlasında hastalık ve zararlı olduğu dönemlerde gidip arazisini kontrol ettim ve gerekli mücadele dönemi ve biçimi konusunda bilgiler verdim. SÜRE: 5 YIL (20 MAYIS-2014-13 KASIM 2019) 2. AFYONKARAHİSAR - ÇAY ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI:(Tarımsal Danışmanlık):Görevleri: Çiftçilerime bütün dönem boyunca yeniliklerden bahsettim, tarımsal desteklemeler konusunda bilgi verdim, çifçilerime bilgi amaçlı tarla bitkilerinde görülen hastalıklar, nedenleri ve zararlı ve mücadele yöntemleri konusunda bilgisayarda sunum hazırladım, onlara bilgi verdim. Çiftçinin tarlasında hastalık ve zararlı olduğu dönemlerde gidip arazisini kontrol ettim ve gerekli mücadele dönemi ve biçimi konusunda bilgiler verdim. Süre:8 ay(2013) 3. AFYONKARAHISAR BIRCAN TOHUM A.Ş:((Ziraat Teknikerliği ): Topraksız serada domatesin üretimi, bakımı, hasat dönemi işlerinden sorumlu üretim teknikeri olarak görev yapıyordum. SÜRE:1 YIL(2011) 4. AFYONKARAHISAR RADYOLOJIK ÖN MUHASEBE VE SEKRETERLIK: Radyonun gelir giderlerinin kayıtlarını tutuyordum, günü gelmiş borçlara ve ödenecek yerlere fatura kesiyordum. SÜRE:6 AY(2010) EĞİTİM VE KURSLAR: 1.Eğitimi düzenleyen kurum: TÜRKIYE ZIRAAT ODALARI BIRLIĞI (ANKARA) Eğitimin konusu: 2017 –NISAN AYI: TARIMDA INOVASYON 2. Eğitimi düzenleyen kurum: TÜRKIYE ZIRAAT ODALARI BIRLIĞI (ANKARA) Eğitimin konusu: 2018-MART AYI: IPARD TARIMSAL AMAÇLI PROJE HAZIRLAMA TEKNIKLERI Eğitim sonunda alınan sertifikalar: TARIMDA INOVASYON SERTIFIKASI 2017 IPARD TARIMSAL AMAÇLI PROJE HAZIRLAMA TEKNIKLERI 2018 BİLGİSAYAR BİLGİSİ Microsoft excel Microsoft word Power point HOBİLER Kitap okumak, resim yapmak, gezmek,yüzmek. EK BİLGİLER Sigara: hayır Ehliyet: Yok REFERANSLAR AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE TARIM MÜDÜRÜ: HALİL IBRAHİM ÖNDER-  AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ(ZİRAAT MÜHENDİSİ):AYŞEĞÜL POLAT AFYONKARAHİSAR İL TARIM VE ORMANCILIK BAKANLIĞI( ZİRAAT MÜHENDİSİ):CANAN GÖKALP 

Feyza U. pariyer profili

Feyza U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...