Özel Ders, Paketleme Ve Her Şey

Özel Ders, Paketleme Ve Her Şey

Üniversiteye hazırlanıyorum dershane paramı ve eğitim ihtiyacı giderlerimi karşılamak için freelance olacak şekilde ilkokul, ortaokul, lise1,2 online özel ders (özellikle matematik ve fen alanında ) verebilirim. El becerilerim iyidir paketleme işlerinde hızlı bir şekilde çalıştım. Acil eğitim ihtiyaçlarımı karşılamak için ortalama miktar ve freelance iş arıyorum.

İrem S. pariyer profili

İrem S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...