İş Arıyorum

Merhaba.. 

Adım Zehra Mollaoğlu. 18.01.2001 tarihinde doğduğum 18 yaşındayım Antalya'da yaşıyorum. Aksu ÖZEL Anadolu Hastanesi Mesleki Ve Teknik Anadolu LİSESİ Sağlık Meslek mezunuyum, dalım Hemşire Yardımcılığı. LARA ÖZEL ANADOLU HASTANESİ de 1 yıl kadar stajyerlik yaptım, stajyerlik dönemimde genellikle dahiliye kat servisinde ve eczanede çalıştım.

Zehra M. pariyer profili

Zehra M. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...