İngilizce Çevirmenlik

İngilizce Çevirmenlik

Merhaba.

 25 yaşındayım. Gıda Mühendisiyim.

14-15 yaşlarımdan beri, internet üzerinden, sevdiğim grupların fan sitelerinde video ve röportaj başta olmak üzere çeşitli çeviriler yapıyordum. Ve bu tarz sitelerde hızlı çalışmak, çeviriyi önce sunarak rakiplerinizden bir adım öne geçmek zorundaydınız, bu sebeple sayfanızı taşıyabilirdiniz. Çok uzun seneler kendimi bu tempoya alıştırarak bilgisayarda vaktimi çeviri işlerine ayırdım. Genellikle 5-10 kişilik ekiplerle çalıştığım için ekip çalışmasına da yatkınım. Zamanında gönüllü yaptığım bu işe para kazanarak devam etmek istiyorum.

Dizi, film, video, röportaj, makale vb. her türlü çeviriyi yapabilirim. (Aegisub kullanarak) Altyazı gömme işini de uzun süreler yaptım, ama başka programları da hızlıca öğrenebilirim. Deadline'a özellikle dikkat eden birisiyim, son dakikaya bırakmadan teslim etme konusunda hep ekstra özenli davranmışımdır.

Çeviri işleri yapan bir ekip içerisinde çalışmayı çok isterim. Değerlendirmenize sunarım.

  • 110

  • İlan Aktif

  • 26.05.2021

  • Antalya - Serik

  • 750-1000 TL

  • 533623*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Çeviri

Ezgi A. pariyer profili

Ezgi A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...