Yönetici Ve Yönetici Yardımcısı Olarak Çalışmak İstiyorum

Yönetici Ve Yönetici Yardımcısı Olarak Çalışmak İstiyorum

17 yıllık yoneticilik deneyimine sahibim. farkli kurumlar da dahil bircok is arkadisiyla birlikte calistim.AB projeleri de dahil bazı proje çalışmalarında görev aldım. 3 sene Almanya stuttgart baskonsoloslugunda ateselik yaptim. uluslararasi ve ulusal bir cok toplanti calistay ve egitim faaliyetlerinde organizator ve/veya egitmen ve/veya katilimci ve/veya temsilci olarak gorev aldim. bir cok alanda onemli egitimler aldim. mesela Ankara universitesi ATAUM 'da AB egitimi, ABD yetkililerinden havaalani guvenligi yonetimi egitimi, Milli Produktivite Merkezi (MPM)'den egiticilerin egitimi, guvenlik cihazlarinin kullanimi ile ilgili egitimler, yoneticilik egitimleri, insan gucu ve stratejik planlama, problem cozme teknikleri ile ilgili egitimler, iletisim ve beden dili ile ilgili egitimler. guvenlik ve sivil havacilik guvenligi alaninda egitimcilik de dahil baslangic orta ve ileri duzey egitimler. mevzuat hazırlama-degerlendirme, egitim materyalleri hazirlama egitim programları oluşturma ve değerlendirme ile kitap inceleme konularında deneyim sahibiyim. sivil havacilik guvenligi alaninda faaliyet yuruten egitim arastirma ve denetleme uzmanlari kurulunda 8 sene uzman uye olarak gorev yaptim.part time veya tam zamanli calisabilirim. vardiyeli calisabilirim. office programlarını kullanabilir sunum hazirlayabilirim. egitim, arastirma ve denetim uzmanıyım. is akis sureclerini tek basima takip edip sonuclandirabilirim. Askerligimi kisa donem olarak yaptım. B sınıfı ehliyetim var. Sadece Ankarada çalışmak istiyorum. Esasen calismak istedigim pozisyon ise yonetici veya yonetici yardimciligi.

  • 817

  • İlan Aktif

  • 18.02.2018

  • Ankara - Yenimahalle

  • 4000 TL ve üzeri

  • 054426*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Erdem U. pariyer profili

Erdem U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...