Üniversite Mezunuyum

Üniversite Mezunuyum

Merhaba ben Fadime. Recep Tayyip Erdoğan Üniversite’sinden Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi bölümünü okuyarak mezun oldum. Ankara’da yaşamaya başladım ve burada dershaneye gidiyorum.Daha önceleri Rize’de yarı zamanlı olarak bir kaç işte çalışma imkanım oldu.Garsonluk yaptım bir mağazada satış danışmanlığı yaptım.Yaşadığım yer olan Bursa’da ise çeşitli ürünler satan dükkanda çalıştım. Meslek lisesi mezunu olduğum için fotoğrafçılarda ve matbaa da uzun bir süre çalıştım. Bilgisayar ve Rusça dili sertifikam var. Diksiyonuma ve beden diline olan güvenimden dolayı Satış Danışmanlığının işim olabileceğine inanıyorum. 

Fadime D. pariyer profili

Fadime D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...