Tıbbi Sekreter

Tıbbi Sekreter

Merhabalar .

Karabük Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2020 Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü mezunuyum . Yaz stajımı Ankara Sincan 12. cadde Nafiz Körez Devlet Hastanesi genel cerrahi servisinde dönem stajımı ise Karabük Eğitim Araştırma hastanesi gastroenteroloji ve onkoloji servislerinde yapmış bulunmaktayım öğrenmeye hevesli , ikna kabiliyeti yüksek , takım çalışmasına uygun bir kişiliğe sahibim . İlginiz için teşekkür ederim 

Betül D. pariyer profili

Betül D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...