Sekreter / Halkla İlişkiler

Sekreter / Halkla İlişkiler

Sürücü kurslarında kurum sorumlusu olarak çalıştım. Daha önceki işlerim çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak çalışmıştım. 

Sürücü kurslarında kursiyerler ile ilgilenmek eğitim programlarını hazırlamak milli eğitim ile ilgili yapılan işlemlerle ilgilenmek kurumun sorumluluğu ile ilgilenmek vb. gibi işlemlerle ilgileniyordum. 

İkna kabiliyetim yüksek 

Diksiyonum düzgün. ekip çalışmasını iyi bilen biriyim.

 

Gonca T. pariyer profili

Gonca T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...