Satış Danışmanı - Öğrenci

Satış Danışmanı - Öğrenci

Gazi Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisiyim. Elektronik, teknoloji, spora ilgi duyuyorum. Daha önce bu alanlarda çalıştım. İnsanlarla iletişimim kurmakta iyiyim. Okulumun bir dönemini yurt dışında tamamladım ve yine yurt dışında erasmus projelerine katıldım. Haliyle ileri derecede İngilizce biliyorum diyebilirim. Aktif birisiyim, öğrencilik dışında hayatla iç içe olup, farklı şeyler yapmayı seviyorum. Çalışmak da bunlardan birisi. Keyif alarak çalışacağımı söyleyebilirim. Okulum nedeni ile part time tercih ediyorum.

TALHA G. pariyer profili

TALHA G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...