Psikolog

Psikolog

2020 yılının Temmuz ayında Çankaya Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Öğrenim hayatım boyunca hastanelerin yataklı servisi ve polikliniğinde 2 gönüllü, 1 zorunlu staj tamamladım. Yakın zamanda Avrupa Birliği Projeleriyle yurtdışında 2 ay çocuklar ve dezavantajlı bireylerle ilgili olan projeyi tamamdım ve döndüm. Yetişkin testleri uygulayıcı sertifikam var. Alanıma duyduğum büyük ilgiden kaynaklı araştırma yapmayı çok seviyorum. Tamamlanmakta olan bir makalem var. Kendimi geliştirebileceğim bir kurumda çalışmak için büyük heyecan duyuyorum.

  • 38

  • İlan Aktif

  • 14.05.2021

  • Ankara - Çankaya

  • 2500 TL-4000 TL

  • 554754*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Sağlık

Ayşe N. pariyer profili

Ayşe N. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...