Part Time Satış Danışmanı

Part Time Satış Danışmanı

Şuan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencisiyim. Hafta sonları boş olduğum için hem kendimi geliştirmek adına hemde çalıştığım firmaya değer ve müşteri kazandırmak için part time iş arıyorum. Daha önce 3 yıla yakın mobilya mağazasında satış danışmanı olarak görev yapmış bulunmaktayım. Aynı zamanda tigem bilgi işlem şubesinde 1 yıl stajyer olarak görev yaptım. Verilen bütün sorumluluk ve görevlerimin üstesinden gelirim. Öğrenmeye oldukça açığım . 

Ibrahım K. pariyer profili

Ibrahım K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...