Özet Bilgi

Özet Bilgi

2019 yılında Batıkent Şevket Evliyagil Lisesi Gazetecilik/Yazılı Basın Muhabirliği bölümü mezunuyum. Stajımı Koza Karaca Yayın Pazarlamada Dizgi elemanı olarak tamamladım. Adobe InDesign programını orta seviyede biliyorum, Adobe Photoshop Programını başlangıç seviyesinde kullanabiliyorum ve F klavye biliyorum. Fotoğrafçılık eğitimim var. Makyaja ilgim çok fazla bi eğitimin yok ama oldukça güzel uygulama yapıyorum hem kendime hem çevreme. Ürün bilgim oldukça yüksek.  Her koşulda çalışabileceğimi kendimi geliştirmeyi severim. Güzellik salonu deneyimim vardır. Lazer ve lipones işlemlerini biliyorum.

İlaydanur M. pariyer profili

İlaydanur M. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...