Özel Şoför

Ankara'da gece eğlencesi bitimi güvenli huzurlu ve rahat bir şekilde evinize ulaşmak istemez misiniz? Gece 23:00 ile 06:00 arası gerek kendi aracınızla gerekse kendi aracım ile özel makam şoförlüğü işi için gerek görüldüğü takdirde resmi evraklar gösterilmek şartı ile güvenilir şoförünüz yanınızda.1994 Yılında Almanya'dan almış olduğum ehliyetim ile sizlere güvenli huzurlu bir gece gezmesi sonucunda huzurlu bir şekilde evlerinize bırakmak için gece part time işi arıyorum.

  • İlan Aktif

  • 01.12.2017

  • Ankara - Mamak

  • 10-​25​0 TL

  • Şoförlük

  • 1799

Ali Gülcan pariyer profili

Ali Gülcan Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...