Özel Ders

Özel Ders

Merhaba, üniversite son sınıf İngilizce mütercim tercümanlık bölümü öğrencisiyim. Daha önce Amerika’nın New York eyaletinde 4-16 yaş arası öğrencilere Green Chimneys School’da çalışarak öğretmenlik yaptım. Fransa’da Erasmus yaparken yine İngilizce özel dersler verdim. Türkiye’de English Fast İzmir şubesinde İngilizce öğretmenliği yaptım. Bunun dışında bir yeminli tercümanın yanında çeviriler yaptım. TOEFL belgem vardır ve her seviyeye, sınava yönelik kişinin öğrenme kabiliyetlerini göz önünde bulundurarak ders ve materyal hazırlayarak İngilizce dersi vermekteyim.

Irem Ö. pariyer profili

Irem Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...