Oyun Ablası

Oyun Ablası

Oyun ablası olarak birebir İngilizce dersi (konuşarak veya ders şeklinde) verebilirim. Virüs dolayısıyla sadece tek bir aileyle görüşeceğim. Evden harici dışarı çıkmıyorum. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dilbilimi Lisans programı aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde Turizm ve Seyahat Hizmetleri okuyorum. Çocuklarla aram çok iyidir kendi küçük kardeşime de İngilizce öğretmek için geliştirdiğim kendi sistemim var. Yaşa göre sadece oyun oynayarak veya özel ders şeklinde ders verebilirim.

Ece U. pariyer profili

Ece U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...