Ön Muhasebe, Muhasebe

Ön Muhasebe, Muhasebe

Lisans mezunuyum. Lisede Bilgisayarlı muhasebe ve finansman bölümünü okudum. Liseyi birincilik ile tamamladım. Bayburt Group A.Ş de bir yıl stajyerlik yaptım. Şuan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Maliye bölümünü okuyorum. Word, powerpoint programlarını biliyorum. Excell de biraz eksikliklerim var. Muhasebe programları olarak Gms ve logoyu biliyorum.

  • 54

  • İlan Aktif

  • 14.05.2021

  • Ankara - Keçiören

  • 2500 TL-4000 TL

  • Muhasebe

Büşra İ. pariyer profili

Büşra İ. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...