Mühendis

Mühendis

Eğitim hayatım boyunca edindiğim teorik bilgiyi projelerle birlikte pratiğe dönüştürmeyi hedefledim, aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarına katılarak sosyal sorumluluklarımı yerine getirmeye çalıştım. Sorumluluk alıp, işini layıkıyla yapmaya çalışan, takım çalışmasına yatkın ve hedeflerinden vazgeçmeyen bir insan olduğuma inanıyorum. Lisans eğitimim boyunca uzay ve uydu teknolojileri alanında projeler yaptım. Kariyerim boyunca tecrübe ve bilgi birikimimi arttırıp, dünyaya ve ülkemize katkı sağlayabilecek bir mühendis olmak istiyorum

  • 13

  • İlan Aktif

  • 06.10.2020

  • Ankara - Keçiören

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 531221*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Makine Mühendisi

Mahmut E. pariyer profili

Mahmut E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...