Muhabirlik Ve Gazetecilik

Muhabirlik Ve Gazetecilik

Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans mezunuyum Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kamu yönetimde Yüksek Lisans yapıyorum. Girişken bir yapıya sahibim. İnsanlarla iletişimim iyidir. İnsanları yöneltme ve yönetme konusunda iyiyim. Gruplarda aktif olarak ana aktör olarak yer alabilirim. Araştırmayı severim. Şu anda Yüksek Lisans yapmaktayım .Gündemi takip ederim ,Gazete okumayı severim. Makale yazabilirim metin yazıları yazabilirim. Bilgisayarda edit yapabilirim. Fotoğraf çekmeyi severim. .Spikerlik ve sunuculukla ilgiliyim. Diksiyonum yerindedir. Her türlü iş ortamına adapte olabilirim. İngilizce b2 -c1 seviyesine sahibim. Gerekli araştırma yeteneğine sahip, kendini sürekli geliştirmeye odaklıyım. Adobe ,windows video maker , photoshop programlarına biliyorum.


Temsil, planlama, organizasyon ve raporlama becerilerine sahip,

Takım çalışmasına yatkın

Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü,

Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip,

İletişim ve ilişki yönetimine hakim,

Diksiyonuna ve öz bakımına özen gösteren,

Can S. pariyer profili

Can S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...